Skip to main content Skip to search

Księgowość Wejherowo

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii 3 Podatki Justyna Rzepka. Wszystkim osobom prowadzącym działalność gospodarczą proponujemy usługi oraz doradztwo księgowe w Wejherowie i Trójmieście. Jeśli potrzebujesz osoby, która poprowadzi rachunkowość w Twojej firmie, to znajdziesz ją u nas. Naszym celem jest umożliwienie każdemu przedsiębiorcy zlecenie prowadzenia księgowości pewnemu i zaufanemu partnerowi, co umożliwi skupienie się na prowadzeniu biznesu oraz daje duże oszczędności ze względu na brak konieczności tworzenia własnego biura zajmującego się dokumentacją, fakturami, listami płac oraz rozliczeniami.

Usługi księgowe w Wejherowie

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób planujących założenie działalności gospodarczej, jak również tych, którzy już działają na rynku. Wiemy, że dla większości właścicieli firm współpraca z księgową to priorytet, dlatego korzystając z naszej usługi, masz możliwość kontaktu z osobą doskonale znającą się na rachunkowości. Traktujemy księgowość i rachunkowość kompleksowo, dlatego oprócz doradztwa przy założeniu własnego biznesu pomożemy też w przypadku przekształcania formy prawnej przedsiębiorstwa, czy wydzielania kolejnych spółek. Oprócz standardowych propozycji księgowych czy kadrowo-płacowych współpracujemy też z radcami prawnymi, adwokatami, notariuszami i podmiotami państwowymi i prywatnymi zajmującymi się konsultingiem czy wsparciem finansowym.

Doradztwo księgowe w Wejherowie

Chcesz założyć spółkę? Zależy Ci na czasie? Rachunkowość i księgowość to nasza specjalność, dlatego szybko i bezproblemowo dokonamy za Ciebie zgłoszenia wniosku do odpowiednich organów (ZUS, US, VAT i VAT EU), pomożemy w uzyskaniu KRS, NIP i REGON, służymy doradztwem w wyborze PKD, a podczas współpracy z radcą prawnym opracujemy akt założycielski. Od razu zajmiemy się pełnomocnictwami i niezbędną dokumentacją. Tobie pozostawimy sprawy związane z działalnością biznesu oraz rozwijaniu listy kontrahentów. Sporządzaniu umów dla pracowników, listy plac i pozostałych dokumentów kadrowych również pozostaw nam. W każdej chwili możesz też sprawdzać je on-line w formie elektronicznej.

Rachunkowość w Wejherowie i okolicach

Zajmiemy się finansami Twojej firmy. Jeśli rozliczasz się na podstawie Księgi Przychodów i Rozchodów z pomocą naszych usług doradztwa prawidłowo rozliczysz koszty, a księgowa wyliczy Twoje zobowiązania podatkowe. Zastanawiasz się nad kupnem maszyny lub samochodu? Nasza księgowość i rachunkowość sprawdzi, czy korzystniejszy jest leasing, kredyt czy zakup z własnych środków. W każdej chwili możesz zwrócić się z pytaniami i wątpliwościami, a my znajdziemy odpowiedź. Nasza oferta to nie tylko zadania księgowe – jesteśmy Twoim wsparciem na każdym etapie prowadzenia przedsiębiorstwa. Gdy masz kłopoty, również zwracaj się do nas, bo chętnie służymy pomocą.

Własna księgowa w Wejherowie

Korzystając z usług dedykowanego partnera, obniżasz koszty, a także zyskujesz pomoc w trudnych sytuacjach. W przypadku kontroli z ZUS lub US możesz liczyć na wsparcie swojej księgowej. Prześle niezbędne dokumenty w formie elektronicznej lub dostarczy je w formie papierowej. Wytłumaczy sposób prowadzenia księgowości i rachunkowości w Twojej firmie oraz odniesie się do pytań i wątpliwości kontrolera. Nasze usługi doradztwa księgowego, jakie świadczymy w Wejherowie i Trójmieście, gwarantują wsparcie i współpracę w każdej sytuacji. W szczególnie skomplikowanych sytuacjach zasięgniemy porady radcy prawnego lub kancelarii adwokackiej.

Księgowość Kancelarii 3 Podatki Justyna Rzepka w Wejherowie

Obsługujemy każdy rodzaj przedsiębiorstw, a naszą specjalnością jest wsparcie przy zakładaniu działalności oraz wyborze odpowiednich form opodatkowania. Poznając Twój pomysł na biznes, możemy określić, jakiej księgowości i rachunkowości będziesz potrzebować, oraz czy wymagasz dodatkowych usług. W miarę rozwoju firmy podpowiemy, czy warto zmienić formę prawną lub zmienić ją w spółkę prawa handlowego. Jeśli zmienisz profil działalności, podpowiemy odpowiednie PKD oraz zaktualizujemy wpis do rejestru działalności. W trudnych sytuacjach nasz dział księgowy pomoże Ci przeprowadzić restrukturyzację lub upadłość.

Skorzystaj z usług profesjonalnego partnera

Chcemy poznać Twój biznes i wspólnie z Tobą określać możliwości rozwoju oraz wskazywać ograniczenia. Twój rozwój to również nasz sukces, dlatego chcemy, by usługi księgowe naszej kancelarii wciąż Cię wspierały. Outsourcing księgowy to doskonały sposób na korzystanie z fachowej pomocy oraz możliwość analizy finansów firmy przez zewnętrznego obserwatora. Współpraca oparta na zaufaniu, to gwarancja odpowiedniego doradztwa oraz sugerowanie zmiany prowadzonej rachunkowości i księgowości przedsiębiorstwa w celu obniżenia kosztów funkcjonowania, optymalizacji podatkowej czy efektywnego rozliczania kosztów. Gwarantujemy, że nasze porady są zawsze zgodne z prawem i zgodne z aktualnym interpretowaniem przepisów.

Znajdź oszczędności z Kancelarią 3 Podatki Justyna Rzepka w Wejherowie

Podpowiemy Ci, jak obniżyć koszty i zwiększyć efektywność swojej działalności. Rezygnując z posiadania własnego biura do obsługi rachunkowości i księgowości, spraw kadrowo-płacowych oraz wystawiania dokumentów rozliczeniowych i faktur, możesz lepiej zarządzać kapitałem ludzkim w przedsiębiorstwie. Nasze usługi doradztwa, a także współpracujące z nami kancelarie podatkowe oraz firmy konsultingowe podpowiedzą, jak odpowiednio korzystać z ulg podatkowych oraz gdzie szukać zewnętrznego, atrakcyjnego finansowania. Księgowa sprawdzi propozycje i zaimplementuje je do Twoich rachunków finansowych, by sprawdzić, czy będzie to opłacalne kosztowo.